• Boiska

• Boiska szkolne

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U z 2020 r. poz. 792) na boisku szkolnym mogą odbywać się jedynie zajęcia prowadzone przez podmioty prowadzące zarejestrowaną działalność sportową i rekreacyjną. Zajęcia te mogą odbywać się na podstawie umowy zawartej z zarządcą boiska i obwarowane są rygorystycznymi przepisami. W związku z tym boisko szkolne jest zamknięte dla osób indywidualnych i grup nieformalnych

boisko szkolne jest zamknięte dla osób indywidulanych i grup nieformalnych.

Regulamin korzystania z Otwartej Strefy Rekreacji przy PSP nr 1 ul. Trzeciaków  35
          w okresie pandemii koronawirusa COVID 19

Każda osoba korzystająca z boiska wielofunkcyjnego  zobowiązana jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem.

1. Z boiska wielofunkcyjnego można korzystać wyłącznie w celu odbycia zorganizowanych zajęć sportowych, treningów.

2. Z boiska sportowego wielofunkcyjnego może korzystać maksymalnie 14 osób ćwiczących oraz trener (opiekun).

3.Korzystający z boiska wielofunkcyjnego obowiązani są do:
          - zachowania bezpiecznego odstępu ( od 1,5 m) podczas zajęć ,
          - zasłaniania twarzy do momentu wejścia na boisko;
          ( nakaz zasłaniania ust i nosa – nie dotyczy osób przebywających na płycie boiska )
          - dezynfekowania rąk przed wejściem na boisko i po jego opuszczeniu;
          4. Do odwołania uczestnicy zajęć nie mogą korzystać z szatni .
          5. Za rzeczy pozostawione na terenie boiska wielofunkcyjnego administrator nie odpowiada.

6. Warunkiem korzystania z boiska wielofunkcyjnego  jest posiadanie odpowiedniego stroju i obuwia sportowego.

7. Korzystający z boiska wielofunkcyjnego obowiązani są do przestrzegania  zasad określonych niniejszym regulaminem oraz respektowania poleceń i próśb zarządców oraz osób nadzorujących korzystanie z boiska wielofun-kcyjnego

8. W razie naruszenia powyższego regulaminu oraz pozostałych obostrzeń związanych z pandemią COVID 19 administrator ma prawo usunąć korzystającego lub całą grupę korzystających z terenu obiektu.

9. Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem porządkuje regulamin ogólny obiektu.