Kadra pedagogiczna
Dyrektor Olszańska Renata
- geografia
Wicedyrektor Skręt Magdalena
- edukacja wczesnoszkolna
Wicedyrektor Pietrzykowski Paweł
- wychowanie fizyczne, edukacja przez szachy
Bełczowska Urszula
- edukacja wczesnoszkolna
Białkowska Anna
- fizyka
Bochenek Anna
- wychowanie fizyczne
Buczałowska Justyna
- terapia autyzmu
Buczkowska Agnieszka
- chemia
Bugajska Agnieszka
- religia, rewalidacja
Czajkowska Marta
- edukacja wczesnoszkolna
Ćwiklińska Ilona
- pedagog szkolny
Dąbrowska Małgorzata
- język angielski
Domagała Renata
- muzyka
Dzioba Wojciech
- wychowanie fizyczne
Farys Marta
- edukacja wczesnoszkolna
Filipkowska Renata
- wychowawca w świetlicy szkolnej
Gaj Grażyna
- edukacja wczesnoszkolna
Gajewska Beata
- język polski
Gilewska Joanna
- język angielski
Hapczyn Marta
- terapia autyzmu
Jasiak Elwira
- edukacja wczesnoszkolna
Kałuża Marta
- język hiszpański
Kateusz - Dominik Karina
- język francuski
Kochańska Agnieszka
- wychowanie fizyczne
Kostępska Aneta
- edukacja wczesnoszkolna
Kruszyńska Aneta
- język angielski, język polski
Kurek Piotr
- wychowanie fizyczne
Lenart Anna
- geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Lesiak Iwona
- technika, informatyka
Lewińska Anna
- historia, wiedza o społeczeństwie
Lisowska Anita
- nauczyciel bibliotekarz
Lizner Dagmara
- historia, wiedza o społeczeństwie
Łagoda Ilona
- język angielski
Majewska Renata
- religia
Mazur Mariola
- nauczyciel bibliotekarz
Naumiuk Urszula
- wychowanie przedszkolne, rewalidacja
Okręt Beata
- matematyka
Perkowska Małgorzata
- język angielski
Post Iwona
- edukacja wczesnoszkolna
Praszyńska Donata
- język niemiecki
Pucułek Justyna
- wychowanie fizyczne
Rycombel Renata
- informatyka
Sajda Mariola
- edukacja wczesnoszkolna
Sitarska Dorota
- matematyka, informatyka
Skwirowska Mariola
- biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
Surmańska Edyta
- język polski
Szlezyngier Renata
- język polski
Tuchowska Monika
- wychowawca świetlicy szkolnej
Walczyk Joanna
- edukacja wczesnoszkolna
Waliszewska Danuta
- religia
Winiarska - Jóźwik Małgorzata
- plastyka
Wójcicka Mariola
- matematyka, informatyka, przyroda
Zając Katarzyna
- biologia, przyroda
Zięba Katarzyna
- edukacja wczesnoszkolna
Zybała Lucyna
- język angielski, język polski
Zych Magdalena
- język polski