- Konkursy przedmiotowe 2023/2024
- 0-III Konkursy 2023/2024
- IV-VIII Konkursy 2023/2024
- Osiągnięcia sportowe 2023/2024
- Osiągnięcia pozaszkolne 2023/2024
- Konkursy przedmiotowe 2022/2023
- 0-III Konkursy 2022/2023
- IV-VIII Konkursy 2022/2023
- Osiągnięcia sportowe 2022/2023
- Konkursy pozaszkolne 2022/2023
- Konkursy przedmiotowe 2021/2022
- 0-III Konkursy 2021/2022
- IV-VIII Konkursy 2021/2022
- Osiągnięcia sportowe 2021/2022
- Konkursy pozaszkolne 2021/2022
- Konkursy przedmiotowe 2020/2021
- 0-III Konkursy 2020/2021
- IV-VIII Konkursy 2020/21
- Konkursy pozaszkolne 2020/2021
- Konkursy Przedmiotowe 2019/2020
- Osiągnięcia sportowe 2022/2023
- 0-III Konkursy 2019/2020
- IV-VIII Konkursy 2019/2020
- Konkursy pozaszkolne 2019/2020
- Osiągnięcia sport. 2019/2020
- Osiągnięcia 2018/2019
- Złota Księga 2019/2020
IV-VIII Konkursy 2023/2024
Lp.
Nazwa konkursu
i szczebelOrganizator
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie (miejsce, wyróżnienie)
Imię
i nazwisko opiekuna1.
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Niepodległa"
Osiedlowy Dom Kultury "Malwa"
Bartosz Kasiński
4c
III miejsce
Beata Gajewska
2.
Konkurs Plastyczny "Niepodległa"
Osiedlowy Dom Kultury "Malwa"
Zofia Nowak
4c
II miejsce
Małgorzata Winiarska - Jóźwik
3.
Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do Świętego Mikołaja"
PSP 7 w Ostrowcu Św.
Marcel Perkowski
4c
III miejsce
Beata Gajewska
4.
Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej
Lipskie Centrum Kultury
Aleksandra Mrozińska
5c
wyróżnienie (śpiew)
Renata Domagała
5.
Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej
Lipskie Centrum Kultury
Aleksandra Mrozińska
5c
laureat (recytacja)
Lucyna Zybała
6.
Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej
Lipskie Centrum Kultury
Bartosz Kasiński
4c
wyróżnienie
Renata Domagała
7.
XIX Przegląd Pieśni Patriotycznych i Legionowych
(powiatowy)
Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Św.
Zespół wokalny "Septymki"
Antonina Batorska,
Lena Krawczyk,
Aleksandra Mrozińska,
Antonina Leśkiewicz,
Gabriela Rzepka
6c
5c
5c
5c
5c
II miejsce
Renata Domagała
8.
Lokalne - Niebanalne
CRL Ostrowiec Świętokrzyski
Maja Kosowska
6a
III miejsce
Małgorzata Winiarska - Jóźwik
9.
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
PSP 9 w Ostrowcu Św.
Maria Adamczyk
7b
wyróżnienie
Beata Gajewska
10.
II Międzyszkolny Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy "Co dwie głowy to nie jedna"
PSP nr 1 w Ostrowcu Św.
Aleksander Kurek,
Igor Rzeźnik
6a
II miejsce
Anna Lenart, Dorota Sitarska, Mariola Skwirowska
11.
XIV Miejski Konkursu Matematyczny „Rachmistrz”
PSP nr 14 w Ostrowcu Św.
Aleksander Kurek,
Julia Rysiak,
Adam Gruszka,
Zuzanna Machnicka,
Maciej Majewski
6a
6b
6c
6c
6c
Kwalifikacja do finału
Sitarska Dorota
Sitarska Dorota
Mariola Wójcicka
Mariola Wójcicka
Mariola Wójcicka
12.
Powiatowy Konkurs-„Bezpieczeństwo na piątkę”
Policja – Wydział Ruch Drogowego i Powiatowa Straż Pożarna
Drużyna:
Adam Surowiec,
Ignacy Tuchowski,
Feliksjan Pronobis
5a
5a
5a
2 miejsce
Iwona Lesiak
13.
Szkolny Konkurs „ Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” dla klas 4-6
PSP nr 1 w Ostrowcu Św.
Marcel Perkowski,
Wiktoria Węgrzecka,
Bartosz Biernat,
Stefania Pronobis,
Natan Karbowniczek
4a
4a
4b
4b
4a
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
Iwona Lesiak,
Małgorzata Winiarska-Jóźwik
14.
Szkolny Konkurs „Najciekawsza dynia”
PSP nr 1 w Ostrowcu Św.
Kaja Artykiewicz,
Oskar Gładyś,
Mateusz Mazur,
Adrianna Mikos
7b
7b
7b
5a
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
wyróżnienie
Iwona Lesiak,
Małgorzata Winiarska-Jóźwik
15.
Konkurs Literacki „Nieobce opowiadanie”
Zespół Placówek Resocjalizacyjno- Socjoterapeutycznych w Ostrowcu Św.
Jakub Stankiewicz-Pożoga
5c
I miejsce
Lucyna Zybała
16.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Śpiewaj razem z nami”
Centrum Kulturalne w Przemyślu
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
wyróżnienie
Katarzyna Zięba
17.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Baw się, Baw”
Dom Kultury Kraków
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
finalista
Katarzyna Zięba
18.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Zmierzając do marzeń”
Studio -Patryk Singer
Bydgoszcz
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
wyróżnienie
Katarzyna Zięba
19.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej” Młode talenty wokalne”
ART FESTIVALS FACTORY Warszawa
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
finalista
Katarzyna Zięba
20.
Dekanalny Konkurs Kolęd i Pastorałek Dekanatu Ostrowiec Św.
Dekanat Ostrowiec Św.
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
III miejsce
Katarzyna Zięba
Renata Domagała
21.
Międzynarodowy Konkurs „Digi – Talenty Święta 2023”
Fundacja Inicjatywa
Świdnica
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
III miejsce
Katarzyna Zięba
Renata Domagała
22.
Ogólnopolski Konkurs „Zaśpiewaj to”
Kuźnia Dźwięku
Warszawa
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
wyróżnienie
Katarzyna Zięba
23.
Ogólnopolski Festiwal – Muzyczne Talenty
Stowarzyszenie Ogólnopolski Ośrodek Kultury „Muzyczne Talenty”
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
wyróżnienie
Katarzyna Zięba
24.
Ogólnopolski Internetowy Konkurs Piosenki Polskiej „Zaśpiewanie zimą”
Centrum Artystyczne THE VOISE
Warszawa
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
wyróżnienie
Katarzyna Zięba
25.
Ogólnopolski Winter VIBE Festiwal
Art. Festiwals Faktory Warszawa
Jakub Stankiewicz - Pożoga
5c
III miejsce
Katarzyna Zięba