- Konkursy przedmiotowe 2023/2024
- 0-III Konkursy 2023/2024
- IV-VIII Konkursy 2023/2024
- Osiągnięcia sportowe 2023/2024
- Osiągnięcia pozaszkolne 2023/2024
- Konkursy przedmiotowe 2022/2023
- 0-III Konkursy 2022/2023
- IV-VIII Konkursy 2022/2023
- Osiągnięcia sportowe 2022/2023
- Konkursy pozaszkolne 2022/2023
- Konkursy przedmiotowe 2021/2022
- 0-III Konkursy 2021/2022
- IV-VIII Konkursy 2021/2022
- Osiągnięcia sportowe 2021/2022
- Konkursy pozaszkolne 2021/2022
- Konkursy przedmiotowe 2020/2021
- 0-III Konkursy 2020/2021
- IV-VIII Konkursy 2020/21
- Konkursy pozaszkolne 2020/2021
- Konkursy Przedmiotowe 2019/2020
- Osiągnięcia sportowe 2022/2023
- 0-III Konkursy 2019/2020
- IV-VIII Konkursy 2019/2020
- Konkursy pozaszkolne 2019/2020
- Osiągnięcia sport. 2019/2020
- Osiągnięcia 2018/2019
- Złota Księga 2019/2020
Osiągnięcia sportowe 2023/2024
Lp.
Nazwa konkursu i szczebel
Organizator
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie (miejsce, wyróżnienie)
Imię i nazwisko opiekuna
1.
Finał Wojewódzki w Sztafetowych Zawodach Pływackich
Antoni Grzesik,
Dawid Firmanty,
Igor Stepień,
Filip Zajączkowski,
Adam Surowiec,
Oliwier Czerwiński,
Ludwik Szewczyk
5a
5a
5a
5a
5a
5a
5a
IV miejsce
Wojciech Dzioba
2.
Indywidualne Biegi Przełajowe na dystansie 1500 m
MOSiR Ostrowiec Św.
Kacper Faliszewski
7a
I miejsce
Piotr Kurek
3.
Indywidualne Biegi Przełajowe na dystansie 1000 m
MOSiR
Ostrowiec Św.
Kaja Artykiewicz
7b
III miejsce
Justyna Pucułek
4.
Klasyfikacja drużynowa w Indywidualnych Biegach Przełajowych
MOSiR
Ostrowiec Św.
Kacper Faliszewski,
Zuzanna Machnicka,
Kaja Artykiewicz,
Paweł Giemza
7b
6c
7b
7b
III miejsce
Nauczyciele WF
5.
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt 6 x 700 m
MOSiR
Ostrowiec Św.
Kaja Kochańska,
Kalina Bugajska,
Lena Religa,
Zuzanna Machnicka,
Julia Dziedzic,
Gabriala Rzepka
5a
5a
5a
6c
6b
5c
II miejsce
Justyna Pucułek
Agnieszka Kochańska
Anna Bochenek
6.
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt 6 x 950 m
MOSiR
Ostrowiec Św.
Antoni Grzesik,
Ludwik Szewczyk,
Dawid Firmanty,
Oliwier Czerwiński,
Adam Surowiec,
Igor Stępień
5a
5a
5a
5a
5a
5a
I miejsce
Wojciech Dzioba
7.
Sztafeta Niepodległości
MOSiR
Daria Krzyżanowska
Paweł Giemza,
Julia Dziedzic,
Adam Gruszka,
Zuzanna Machnicka,
Marcel Budzeń,
Kaja Kochańska,
Adam Surowiec
8a
7b
6b
6c
6c
6a
5a
5a
II miejsce
Nauczyciele WF
8.
Ostrowieckie Biegi Niepodległości
MOSiR
Uczniowie
PSP nr 1
klasy
0-8
II miejsce
Nauczyciele WF