• „Najzdolniejsi z najzdolniejszych”

• 26 września podczas gali zorganizowanej w Ostrowieckim Browarze Kultury pięcioro uczniów z ostrowieckich szkół podstawowych odebrało stypendia przyznane przez włodarza miasta. W zaszczytnym gronie tegorocznych laureatów znaleźli się wychowankowie naszej szkoły – Maria Olech i Jan Kaleta, którzy odebrali z rąk prezydenta Jarosława Górczyńskiego czeki na kwotę 10 tysięcy złotych każdy za wybitne osiągnięcia naukowe. Pozostali uczniowie PSP nr 1 zgłoszeni do programu motywacyjnego przez placówkę również zostali docenieni – z Miejskiego Centrum Kultury wyjechali elektrycznymi hulajnogami.

Byli wśród nich: Oskar Rogowski – Bystroń, Jakub Rolecki, Pascal Nowak, Franciszek Grzesik, Rafał Kępiński, Julia Giemza, Marcel Feliksiowski, Antonina Zelga, Jan Mularski, Miłosz Barański, Marcel Szemraj, Jakub Górnisiewicz. Uzdolnionej młodzieży, nauczycielom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

• Ognisko integracyjne

• Na początku września uczniowie klasy 4a, 4b i 4c wraz z opiekunami wybrali się na ognisko integracyjne do Starej Dębowej Woli. Pogoda była znakomita, w otoczeniu pięknej przyrody dzieci spędziły czas na zabawie i grach ruchowych. Na koniec uczestnicy wyprawy zjedli kiełbaski i pieczone w ognisku ziemniaki. Pobyt w lesie był doskonałą okazją do integracji międzyklasowej.

• Rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty

• „Na pajęczych nitkach odlatuje lato.

Żegnajcie nam wakacje – witaj nasza szkoło!”

Rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty!

Kochani Uczniowie - życzymy Wam wielu sukcesów i szkolnych radości!