• Zawsze możecie na nas liczyć!

• Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny włączyli się w pomoc na rzecz ludzi potrzebujących i przystąpili do Akcji Pomaganie za grosze oraz Zakrętkowe Love. Nasi wychowankowie przez kilka miesięcy zbierali drobne pieniądze i nakrętki, które zostały przekazane w darze podopiecznym Fundacji Bo w Nas jest Moc! Jesteśmy dumni z całej społeczności szkolnej, że z tak dużym zaangażowaniem uczestniczy w akcjach charytatywnych.

• Kolejny hippiczny sukces uczennicy z klasy 6a

• Maja Kosowska i jej koń Kingtown w dniach 14-17 grudnia 2023r. brali udział w zawodach Halowych Mistrzostw Polski Południowej w skokach przez przeszkody. Ostatecznie uplasowali się w finale na wysokim V miejscu w kategorii Młodzicy na Dużych Koniach. Gratulujemy!

• Udział klas 7. w programie profilaktycznym "Wyspa skarbów"

• Klasy siódme wzięły udział w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez  wykwalifikowanych trenerów, w ramach programu profilaktycznego "Wyspa Skarbów". Celem programu jest zapobieganie zachowaniom ryzykownym, takim jak uzależnienia oraz wzmacnianie czynników chroniących i osłabianie czynników ryzyka. Program miał również wzbudzić u młodzieży refleksję nad ważnymi wartościami, nad stylem życia oraz zachęcić do zachowań prozdrowotnych.