• HEJ KOLĘDA, KOLĘDA...

• "Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, Jest taka moc, co smutek w radość przemienia, Jest taka siła, co spełnia marzenia… To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia."
            Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Roku 2024 Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, uczniom i ich rodzinom oraz wszystkim sympatykom naszej szkoły życzy Samorząd Szkolny z Opiekunami.
            Tak wspólnie kolędowaliśmy:

• Świąteczne przedstawienie w grupie „Słoneczek”

• Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji dzieci z grupy 0a postanowiły zrobić niespodziankę dla rodziców. 19 grudnia odbyło się przedstawienie, w którym maluchy zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Po występie wspólnie uczestniczyły w klasowej Wigilii. Było smacznie i nastrojowo, wszyscy poczuli prawdziwą magię świąt.

• Wizyta Świętego Mikołaja

• 6 grudnia dzieci z grupy 0a "Słoneczka” odwiedził Mikołaj. Został przyjęty szczególnie uroczyście. Były piosenki, wiersze, a także mnóstwo pytań, przytulanki i śmieszne zdjęcia. Niecodzienny gość otrzymał od dzieci laurki i został zaproszony ponownie w przyszłym roku.

• Połączyli przyjemne z pożytecznym

• 6 grudnia uczniowie klasy 2b i 2a uczestniczyli w podsumowaniu projektu ,,ZIELONA MATEMATYKA W OSTROWIECKIM BROWARZE KULTURY ODKRYTA''.
            Dzięki zajęciom uczniowie  przekonali się, że matematyka jest naprawdę wszędzie i dzięki niej można zrozumieć ekologię, a także zmienić swoje nawyki. Za udział w projekcje wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe książki.W mikołajkowej atmosferze rozstrzygnięto konkurs na najładniejszego lapbooka, w którym I miejsce zajęła Julia Kacuga z klasy 2b, II miejsce Weronika Galec z klasy 2a, a III miejsce Laura Pietrzykowska z klasy 2b.