• Dla Babci i Dziadka - konkurs

• Osiedlowy Dom Społeczny "Malwa" działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Krzemionki" zorganizował konkurs recytatorski dla uczczenia Dnia Babci i Dziadka. Celami konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, kształtowanie wrażliwości na piękno ojczystego języka oraz pielęgnowanie tradycji związanych z obchodzeniem Dnia Babci i Dziadka. Aleksandra Mrozińska z klasy 4c zajęła pierwsze miejsce, a Jakub Stankiewicz-Pożoga z tej samej klasy drugie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu kolejnych recytatorskich sukcesów i miłych chwil ze swoimi Babciami i Dziadziusiami!